Wesele boho

Tym razem zawitaliśmy aż do Wielkopolski, gdzie w jeden z upalnych sierpniowych dni odbył się wyjątkowy ślub Dajany i Łukasza. Uroczystość dopięta na ostatni guzik, zapierające dech w piersiach dekoracje i niepowtarzalny klimat sprawiły, że wesele na długo zostanie w naszej pamięci. Styl boho nieodłącznie kojarzy się z wolnością, bliskością natury i romantycznymi akcentami. Wszystko to było na przyjęciu, które odbyło się w pięknej okolicy, w otoczeniu zieleni.

Nasza Para Młoda przybyła na przyjęcie weselne kultowym vanem, który doskonale wpisuje się w uwielbiany przez nich styl boho. Plecione makramy, łapacze snów i bukiety z traw znakomicie dopełniły klimat. Na filmie uwieczniliśmy romantyczne kadry podczas spaceru na łonie natury, w pobliżu drewnianych wiatraków. Są one dla nas kwintesencją wolności, swobody i niezakłóconej niczym radości. Dajana i Łukasz to uśmiechnięta i zadowolona z życia para, która z optymizmem patrzy na świat. Cenią niezależność i podążają za głosem swojego serca, co widać na naszym filmie.

Ten ważny dzień świętowali w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, a sympatyczne druhny mogły cieszyć się swoim towarzystwem podczas wesołej sesji w piknikowym stylu. Na filmie nie zabrakło doskonałej zabawy, szalonych tańców i weselnych konkurencji, które potwierdziły, że Młoda Para jest perfekcyjnie dopasowana. Wesele Dajany i Łukasza było prawdziwą atrakcją dla oczu. Spędziliśmy ten dzień w przemiłym gronie, wśród uśmiechających się gości. Zapraszamy do oglądania!

Miejsce

Witaszyce

Para Młoda

Dajana i Łukasz

Data Ślubu

13- sierpień, 2021