Wesele w eleganckim stylu

5 czerwca 2021 roku odwiedziliśmy Piotrków Trybunalski, aby uwiecznić najważniejszy dzień w życiu Darii i Błażeja. Wesele odbyło się w pięknej, eleganckiej sali, która doskonale wpisywała się w ogólny charakter uroczystości. Zielone otoczenie stało się wspaniałym tłem dla zdjęć, odpoczynku oraz zabaw.

Daria i Błażej zachwycili nas swoim luźnym podejściem, połączonym z bardzo dobrą organizacją uroczystości weselnej. Jak sami mówią, w trakcie przygotowań nie było czasu na stres, dlatego podczas przyjęcia mogli być w 100% sobą, czerpiąc maksimum z tego dnia. Nasza para zaczynała od koleżeństwa, które zakończyło się na ślubnym kobiercu. Było wesoło i z dystansem, ale nie brakowało także wzruszeń. Na filmie uwieczniliśmy najlepsze momenty szalonej zabawy, połączone z romantycznymi akcentami w trakcie zaślubin. Są to chwile prawdziwej radości i szczęścia z rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Z wesela Darii i Błażeja z pewnością zapamiętamy rewelacyjne towarzystwo, które nie opuszczało parkietu i doskonale bawiło się w trakcie oczepinowych konkurencji.

Wieczorna scena z udziałem gości trzymających zimne ognie to zapadający w pamięć moment, który uchwyciliśmy z drona. Nie zabrakło też spontanicznych akcentów, jak wtedy, gdy Daria pokazała nam dla inspiracji wymarzoną fotografię. Udało się nam stworzyć ujęcie na jej podstawie, a tym samym sprawić prawdziwą przyjemność Pannie Młodej. Wesele w Piotrkowie Trybunalskim obfitowało w pozytywne i szczere emocje, czyli to, co filmowiec ślubny lubi najbardziej. Życzymy miłego oglądania!

 

Miejsce

Piotrków Trybunalski

Para Młoda

Daria i Błażej

Data Ślubu

05 – czerwiec, 2021