Wzruszający teledysk ślubny

Wesele to wyjątkowy moment w życiu każdej Pary Młodej. To także ważna uroczystość dla rodziny i przyjaciół. O tym jak głębokie mogą być więzi oraz jak silna jest męska przyjaźń przekonaliśmy się na weselu Magdaleny i Adriana. Uroczystość odbyła się w Częstochowie w jeden z październikowych dni. Udało się nam stworzyć film, który w pierwszych sekundach bawi i wprowadza w weselny klimat, a chwilę później niesamowicie wzrusza i pozwala lepiej poznać Młodą Parę. Bliska relacja i wieloletnia przyjaźń stała się główną osią, wokół której zbudowaliśmy całą narrację.

Główny przekaz i sens niesie ze sobą treść przemówienia, które na naszą prośbę przygotował świadek. Słowa płynące prosto z serca, zabawne anegdoty oraz wspomnienia sprawiły, że nawet Młoda Para uroniła łzę. Wesele odbyło się w eleganckiej, nowoczesnej sali, na której goście bawili się do białego rana. Na filmie udało się nam uwiecznić wiele romantycznych momentów – pocałunek w przytłumionym blasku zimnych ogni, spojrzenia w oczy w trakcie zabawy czy uśmiechy wzruszenia zaproszonych gości.

Na filmie musiał znaleźć się wyczekiwany pierwszy taniec oraz suknia, która urzekła Pannę Młodą od pierwszego wejrzenia. Magdalena i Adrian to prawdziwie zakochana para, co widać na każdym kadrze. Podczas uroczystości towarzyszyła im szczera radość oraz szczęście z rozpoczęcia wspólnej drogi życia. Cieszymy się, że nasz film pozwoli im wrócić w każdym momencie do tych wyjątkowych chwil. Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tego wspaniałego dnia!

 

Miejsce

Częstochowa

Para Młoda

Magdalena i Adrian

Data Ślubu

23 – październik, 2021