Wesele strażackie

W słoneczny, sierpniowy dzień wybraliśmy się do Rzeczycy, aby nakręcić wyjątkowy dzień ślubu Natalii i Leszka. Pan Młody jest strażakiem, dlatego nie zabrakło szpaleru reprezentacyjnego i eskorty wozami strażackimi. Byli też koledzy w mundurach, huczne wiwaty i głośne syreny, czyli prawdziwe wesele z pompą. Na filmie uwieczniliśmy przygotowania Młodej Pary, w tym rodzinne pamiątki, zdjęcia z dzieciństwa i rozmowy z najbliższymi. Z twarzy Natalii i Leszka nie schodził uśmiech. Widać było, że czekają na ten ważny dzień i są ze sobą szczęśliwi.

Mieliśmy też przyjemność porozmawiać z babcią, która była niesamowicie wzruszona uroczystością i zgodziła się powiedzieć kilka słów do kamery. Nasza Młoda Para ma wspaniałych przyjaciół i rodzinę, którzy powitali ich już po wyjściu z domu. Uroczysty moment wyjścia z kościoła z efektownym wystrzałem konfetti nakręciliśmy dronem. Wesele to jedna wielka zabawa. Nie zabrakło wesołych konkurencji i tańców do białego rana. Był prawdziwy ogień na parkiecie, jak przystało na strażackie wesele.

Na filmie uwieczniliśmy też romantyczne chwile. Wieczorne zapalanie zimnych ogni i zakochane spojrzenia to jedne z naszych ulubionych momentów. Wesele Natalii i Leszka z pewnością zapamiętamy jako dzień pełen uśmiechów i wzruszeń oraz rewelacyjnej zabawy. Spore wrażenie wywarli na nas również strażacy dumnie uświetniający ceremonię ślubną. Uwielbiamy wakacyjny klimat uroczystości. W filmie ślubnym naszej Pary Młodej postawiliśmy na naturalność, bo dla nas najważniejsze są emocje i szczere relacje.

Miejsce

Rzeczyca

Para Młoda

Natalia i Leszek

Data Ślubu

13- sierpień, 2022