Wesele młodych rodziców

Sylwia i Radosław to przesympatyczni młodzi ludzie, którzy niedawno zostali rodzicami. Pięknego wiosennego dnia wybraliśmy się do Kiełczygłów, aby uwiecznić ich najważniejszy dzień w życiu. Nasza Para Młoda była prawdziwie przejęta dniem ślubu, a ich emocje udało się nam uchwycić podczas przygotowań i wyczekiwania na przyjazd Pana Młodego. Były łzy wzruszenia, uśmiechy, ale też zabawne anegdotki. Mogliśmy także lepiej poznać historię zakochanych i romantyczne zaręczyny w Paryżu.

Po pierwszym spotkaniu przyszłych małżonków, na ich twarzach malowały się już tylko i wyłącznie uśmiechy. Całej uroczystości towarzyszył radosny klimat, chęć zabawy i tanecznego szaleństwa. Nasze ulubione momenty filmu to serie pocałunków, nie tylko Młodej Pary, ale również zaproszonych gości. Wesele odbyło się w eleganckiej, nowoczesnej sali z ogromnym parkietem, na którym bawiono się do białego rana. Z naszego filmu emanuje pozytywna energia, radość i optymizm, czyli wszystko to, co było z Sylwią i Radkiem w dniu ich zaślubin.

Zależało nam na tym, aby stworzona przez nas produkcja odzwierciedlała charakter Pary Młodej, dlatego poszczególne kadry uzupełniliśmy fragmentami wypowiedzi małżonków oraz rozmowami najbliższej rodziny. Dzięki temu film zyskał na lekkości i stał się bardziej dynamiczny. Jesteśmy przekonani, że stanie się niesamowitą pamiątką dla nie tylko dla Sylwii i Radka, ale również dla ich uroczej córeczki, która po latach będzie mogła zobaczyć jak wyglądali i bawili się jej rodzice.

Miejsce

Kiełczygłów

Para Młoda

Sylwia i Radosław

Data Ślubu

23- kwiecień, 2022