Plener ślubny na pustyni

Ślub Adrianny i Adama to najlepszy dowód na to, jak duże znaczenie ma odpowiednio wybrany plener. Urywki wplecione pomiędzy ujęcia z kościoła i wesela sprawiają, że film staje się nie tylko bardziej dynamiczny, ale jednocześnie zyskuje na romantyczności. Ciepłego, czerwcowego dnia wybraliśmy się do Częstochowy, aby uwiecznić najpiękniejsze momenty z uroczystości ślubnej Adrianny i Adama. Nasza Młoda Para poznała się w niecodziennych okolicznościach, a połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia.

Ulubione przez nas ujęcia plenerowe pokazują radość z bycia razem, luz i swobodę oraz prawdziwe szczęście. Adrianna i Adam to dobrze zgrana para i równi sobie partnerzy, którzy odważnie kroczą razem przez życie. Wesele odbyło się w stylowej sali ze złotymi dodatkami, które pięknie odbijały światło. Na filmie uchwyciliśmy wzruszające momenty przeglądania rodzinnych fotografii. Zabawa upłynęła pod znakiem tańca. Goście nie schodzili z parkietu, a wisienką na torcie był pokaz taneczny wykonany przez zaprzyjaźnione osoby.

Wierzymy, że nasz film przeniesie Młodą Parę w sam środek ich uczuciowej podróży oraz pozwoli przywołać niesamowite emocje, jakie towarzyszyły im w dniu ślubu. Postanowiliśmy wykorzystać ciepłe kolory oraz dynamiczną muzykę, które doskonale wpisują się w klimat letniego przyjęcia. Plener na pustyni stanowi idealne dopełnienie, a romantyczne chwile w otoczeniu natury i zachodzącego słońca wprowadzają widza w wakacyjny nastrój. Życzymy miłego oglądania!

Miejsce

Częstochowa

Para Młoda

Adrianna i Adam

Data Ślubu

15- czerwiec, 2022