Ślub wojskowej pary

18 lipca 2020 roku należał do Dominiki i Marka. Młoda Para zorganizowała wspaniałe wesele w miejscowości Zawady, w klimatycznej sali “Pod Grzybkiem”. Uroczystość w kościele należała do niezapomnianych. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się nam uchwycić niesamowite emocje jakie towarzyszyły parze podczas składania przysięgi małżeńskiej. Drżący głos, słowa płynące prosto z serca i szczere uśmiechy poruszyły wszystkich gości. Marek jako żołnierz wystąpił na ślubie w mundurze Wojska Polskiego, czym wywarł na nas duże wrażenie. Aby podkreślić doniosłość chwili, jaką było składanie przysięgi małżeńskiej oraz skupić na niej uwagę widza, pierwsze sekundy filmu są pozbawione podkładu muzycznego.

Uchwyciliśmy także moment składania wyjątkowych życzeń prosto z serca, które z pewnością zostaną w pamięci Młodej Pary. Silne emocje, jakie towarzyszyły Dominice i Markowi oraz zaproszonym gościom w kościele, zamieniły się w chęć szalonej zabawy na parkiecie już po dotarciu na salę. Ciekawe oświetlenie oraz drewniane wykończenie wnętrza zapewniły niesamowity klimat. Nasza para ceni tradycję oraz rodzinne więzi, czego najlepszym dowodem były liczne toasty oraz przemówienia gości.

Dominika i Marek to młodzi ludzie wierni swoim ideałom oraz kultywujący tradycyjne wartości. Wspaniale było oglądać ich w tym ważnym dniu. Jesteśmy pewni, że każde wypowiedziane przez nich słowo na zawsze zostanie w ich sercach. Na kadrach uchwyciliśmy też romantyczne chwile pocałunków oraz subtelnego tańca.

 

Miejsce

Zawady, Truskolasy

Para Młoda

Dominika i Marek

Data Ślubu

18 – lipiec, 2020