Humanistyczny ślub plenerowy

18 sierpnia 2022 roku – ten upalny letni dzień należał do Ewy i Alka, którzy zdecydowali się na niesamowicie klimatyczny i wzruszający ślub humanistyczny w plenerze, tuż przy jeziorze. Udało się nam doskonale oddać nastrój tego dnia, soczystą zieleń otoczenia oraz intensywność kolorów dzięki wyposażeniu w specjalne filtry przeciwsłoneczne. Działają one podobnie jak okulary ochronne na oczy i sprawiają, że filmowanie w plenerze staje się czystą przyjemnością.

Ślub Ewy i Alka odbył się we Wrocławiu. Młodzi małżonkowie przygotowali swoje przysięgi małżeńskie, a ich składanie było jednym z najpiękniejszych momentów całej uroczystości. Na filmie uchwyciliśmy niesamowite emocje, jakie towarzyszyły Parze Młodej w trakcie wypowiedzi. Głębokie spojrzenia w oczy, łamiący się głos i szczere uśmiechy były nieodłącznym elementem tej ważnej chwili. Wyznania prosto z serca wywarły na nas spore wrażenie, a silne emocje i wzruszenie malowały się na twarzach wszystkich gości.

Nasza Para Młoda ma wspaniałych przyjaciół i rodzinę, z którymi są złączeni głęboką więzią. Ich radość ze szczęścia Ewy i Alka widać na każdym kadrze. Wesele odbyło się w pięknie przystrojonej sali, gdzie panowała atmosfera luzu i zadowolenia z bycia tu i teraz. Stworzony przez nas film to jedna wielka mieszanka pozytywnych emocji. Udało się nam złapać w kadrze zakochane spojrzenia małżonków i ukradkowe pocałunki. Nie zabrakło też szalonych tańców i zwariowanych sesji z rodziną oraz przyjaciółmi. Ewa i Alek planują życie na swoich zasadach, a kieruje nimi przede wszystkim miłość i szacunek dla drugiej strony.

Miejsce

Wrocław

Para Młoda

Ewa i Alek

Data Ślubu

18- sierpień, 2022