Wesele w Halloween

Ewa i Sebastian zorganizowali jedyne w swoim rodzaju wesele w stylu Halloween, które na długo zostanie w naszej pamięci. Podczas zabawy goście mieli możliwość założenia strasznych masek, peruk i czapek, które podkręciły weselny klimat. 30 października udaliśmy się do Panek, aby uwiecznić najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary. Pomysł wykorzystania atmosfery Halloween okazał się doskonałym posunięciem. Jesteśmy przekonani, że zaproszeni goście nigdy nie byli na takim przyjęciu i będą wspominać je przez długi czas.

Była to też świetna okazja do zorganizowania czegoś zupełnie innego niż tradycyjne ślubne uroczystości. Nasza Młoda Para wykazała się kreatywnością i oryginalnością. Ewa i Sebastian zachwycili nas swoim poczuciem humoru i dystansem. Goście doskonale bawili się na parkiecie, aż do białego rana. Wyjątkowe kostiumy tylko zwiększyły poziom ekscytacji, który sięgnął zenitu w momencie, gdy zespół zagrał jeden z dawnych hitów. Na filmie nie brakuje zabawnych historii z początków znajomości naszej pary.

Pomimo październikowej pogody, imprezie towarzyszył gorący klimat. Bez wątpienia rozbudził go meksykański utwór, który porwał do tańca wszystkich zaproszonych gości. Ewa i Sebastian również dali się ponieść zabawie. Uwielbiamy łapać momenty, gdy małżonkowie szczerze cieszą się z przyjęcia i bycia tu i teraz. Nasza Para Młoda stworzyła jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które przyniosło wszystkim mnóstwo radości i pozytywnych emocji. Wesele Ewy i Sebastiana było dla nas czystą przyjemnością.

Miejsce

Panki

Para Młoda

Ewa i Sebastian

Data Ślubu

30- październik, 2021