Dzień w którym się weselą

Ślub i urodziny w jednym dniu to okazja do podwójnego świętowania. Uroczystość zorganizowana przez Monikę i Mateusza jest tego najlepszym przykładem. Nasza Młoda Para to sympatyczni, uśmiechnięci ludzie, którzy na luzie podeszli do wesela. Dzięki temu na filmie królują pozytywne emocje i prawdziwa radość. Cała rodzina i przyjaciele również emanowali dobrą energią. Dzięki temu udało się nam stworzyć dynamiczny i poprawiający humor teledysk, idealny jako pamiątka na całe życie.

Wesele odbyło się w jeden z ostatnich sierpniowych dni w Turzy oraz Podgórzynie. Para Młoda zaprosiła nas do ich magicznego świata uśmiechu i beztroski, w którym króluje spontaniczność oraz miłość. Wesoła muzyka doskonale wpisuje się w klimat zabawy. Nie zabrakło też romantycznych chwil, m.in. pocałunku w blasku zimnych ogni. Uśmiechy gości dopełniają atmosferę. Wesele Moniki i Mateusza to najlepszy przykład tego jak powinna wyglądać dobra impreza.

Tańce Młodej Pary są pełne luzu i spontaniczności oraz wyrażają prawdziwą radość z tego wyjątkowego dnia. Związek naszych głównych bohaterów to dowód na to, że miłość jest w stanie przynieść szczęście, beztroskę i niezapomniane chwile. Zadbaliśmy także o obecność zabawnych akcentów z udziałem najbliższej rodziny. Wierzymy, że dzięki temu film będzie jeszcze bliższy sercom Moniki i Mateusza. Uchwyciliśmy też urocze momenty podczas przygotowań, jak pokaz rodzinnych zdjęć czy prezentację strojów. Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas teledysk dostarczy widzom tyle radości, ile nam przyniosło jego nakręcenie.

Miejsce

Turza, Podgórzyn

Para Młoda

Monika i Mateusz

Data Ślubu

29 – sierpień, 2020