Wesele rustykalne

Wesela w rustykalnym stylu mają swój niepowtarzalny klimat. Można poczuć na nich bliskość z naturą, przywiązanie do dawnych tradycji oraz prawdziwą radość z bycia tu i teraz. Uroczystość zaślubin Natalii i Michała odbyła się w przyjemny, jesienny dzień w Żyrardowie. Młoda Para wybrała idealne miejsce na weselne przyjęcie, bowiem drewniana sala w rycerskim stylu zapewniła niesamowitą atmosferę. Nasz film przenosi widza w świat naturalnego piękna oraz rustykalnej elegancji.

To opowieść o romantycznym ślubie, na którym króluje poszanowanie tradycji, przytulny nastrój i radość. Natalia i Michał zorganizowali wesele z przytupem, na którym nie zabrakło tradycyjnych piosenek, śpiewów i pląsów. Młoda Para zachwyciła nas swoim pierwszym tańcem w staropolskim stylu. Udało się nam uchwycić również wiele romantycznych momentów, m.in. podczas zapalania zimnych ogni. Zakochane spojrzenia to najlepszy dowód na prawdziwe uczucie łączące małżonków.

Zadbaliśmy również o to, aby na filmie znalazły się kadry nakręcone podczas wzruszającej rozmowy Panny Młodej z babcią. Przygotowania były pełne uśmiechów i wyczekiwania. Uchwyciliśmy się też pełne emocji pierwsze spotkanie Młodej Pary. Natalia i Michał są bardzo zżyci ze swoimi rodzinami, dlatego podczas uroczystości nie mogło zabraknąć podziękowań, wyznań miłości i przywiązania. Uwielbiamy takie momenty, gdyż stanowią one wspaniałą pamiątkę i za każdym razem powodują wzruszenie. Wybrana przez nas muzyka doskonale wpisuje się w klimat uroczystości. Miłego oglądania!

Miejsce

Żyrardów

Para Młoda

Natalia i Michał

Data Ślubu

09- październik, 2021