Wesele motocyklowe

Nietuzinkowe, szalone i w prawdziwie rockowym klimacie – tak można podsumować wesele Pauliny i Piotra, które odbyło się 25 czerwca w Witaszycach. Wykorzystując drona, uchwyciliśmy eskortę motocyklową, która towarzyszyła Młodej Parze do kościoła. Temperamentna ekipa od razu wprowadziła dobrą energię i pozytywny nastrój. Miłość do motocykla zaszczepił w Paulinie jej tata i jego wspomnienia również znalazły się na filmie. Małżonkowie poznali się na imprezie, a ich przyjęcie weselne było doskonałym ukoronowaniem tego spotkania.

Po zakończeniu ceremonii ślubnej zaczęło się prawdziwe szaleństwo na parkiecie z udziałem gości. Młoda Para wie, co to dobra zabawa, dlatego tańce trwały aż do białego rana. Nie brakowało też momentów wzruszeń – błogosławieństwo rodziców, składanie przysięgi oraz wyjątkowe chwile w kościele wywołały łzy i niesamowite emocje. Nasz film to doskonały przykład tego jak pasja może połączyć dwoje ludzi. Paulina i Piotr celebrują swoją miłość w odważnym stylu, a ich serca biją w rytmie wolności oraz przygody.

Ślub tych dwojga jest manifestacją wspólnej podróży, którą mogą odbywać na swoich ukochanych dwóch kołach. Stworzony film unosi widza na fali emocji i miłości. Jesteśmy przekonani, że nasza Para Młoda będzie czerpać radość ze wspólnego odkrywania nowych horyzontów. Czerwcowe wesele w Witaszycach z pewnością zapamiętamy jako pełne pozytywnej energii, uśmiechu i szalonej muzyki. Rockowy temperament to coś, co uwielbiamy, dlatego cieszymy się, że mogliśmy uwiecznić go na naszym filmie. Życzymy miłego oglądania!

Miejsce

Witaszyce

Para Młoda

Paulina i Piotr

Data Ślubu

25- czerwiec, 2022