Dzień w którym się weselą

Sandra i Patryk to uśmiechnięta para, która zorganizowała swoje przyjęcie weselne w niesamowicie klimatycznym miejscu. W lipcu 2020 roku udaliśmy się do Płońska, aby uchwycić najpiękniejsze momenty tego najważniejszego dla nich dnia. Scenerią filmową była w tym przypadku zachwycająca Puszcza Kampinoska. Nasza Para Młoda doskonale odnalazła się w tym miejscu, okazując sobie miłość i przywiązanie. Plener pokazał także radość życia, która w nich drzemie oraz romantyczne charaktery.

Tego typu ujęcia sprawiają, że teledysk jest nie tylko bardziej dynamiczny, ale również ciekawszy. Nagrania zostały wykonane w idealnej porze dnia, na krótko przed zachodem słońca. Dzięki temu udało się uzyskać ciepłe, przytulne i miękkie światło. Spokojny charakter filmu wprowadza widza w przyjemny nastrój i przywołuje pozytywne wspomnienia związane w uroczystością. Uwielbiamy ujęcia, gdy Sandra i Patryk patrzą na siebie z miłością i cieszą się swoją obecnością. Było to widoczne nie tylko podczas wesela, ale również w trakcie nagrań w plenerze. Uchwyciliśmy także wzruszający moment przysięgi małżeńskiej i zakładania obrączek.

Starannie dobraliśmy muzykę, tak aby pasowała zarówno do romantycznych przejść, jak i szalonej zabawy. Bardzo lubimy ujęcia wieczornego ogniska, które pokazują moment wspólnej celebracji. Para Młoda doskonale czuje się i rozkwita w swoim towarzystwie. Pięknym akcentem pokazującym wspólną radość były zimne ognie trzymane przez zaproszonych gości. Zapraszamy do oglądania!

 

Miejsce

Płońsk

Para Młoda

Sandra i Patryk

Data Ślubu

11 – lipiec, 2020