Teledysk Klaudii i Łukasza

9 czerwca 2023 roku w miejscowości Końskie odbyło się cudowne wesele Klaudii i Łukasza. To była impreza przez duże I. Na początku skupiliśmy się na filmowaniu przygotowań uroczej Klaudii, w trakcie których nie zabrakło poczęstunku. W kościele uwieczniliśmy najważniejsze momenty ceremonii. Klaudia i Łukasz płynnie wyrecytowali słowa przysięgi, jednak w głowie mieli już tylko jedno – świętowanie nowej drogi życia. Para Młoda poznała się na imprezie. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że wezmą ślub w tak pięknych okolicznościach.

Zawsze pracujemy dyskretnie i niezauważalnie, dlatego nasze filmy są pełne prawdziwych emocji i reakcji Pary Młodej oraz gości weselnych. Po wejściu do sali powitał wszystkich zespół utalentowanych muzyków. Naszym oczom i przede wszystkim kamerom nie umknęły wspólne tańce i zabawy. Goście weselni robili zdjęcia w fotobudce, a my niezauważalnie filmowaliśmy liczne toasty, konkursy i uśmiechniętych twarze.

Łukasz był wzruszony, co udało się nam uwiecznić na jednym z ujęć. Rozweseliła go jednak tradycyjna przyśpiewka „gorzko, gorzko”. Dobra muzyka, pyszne jedzenie, piękni Państwo Młodzi i rozbawieni goście – na weselu Klaudii i Łukasza po prostu wszystko się zgadzało. Nam pozostało wyłapywanie niezapomnianych chwil, z których składa się film weselny. Trudno stwierdzić, kto najwięcej bawił się na parkiecie, ponieważ tańcom nie było końca, a krzesła zajmowano wyłącznie w trakcie krótkich przerw. Nagraliśmy i zmontowaliśmy piękny film pełen pozytywnych emocji, który zostanie z Klaudią i Łukaszem do końca życia.

Miejsce

Końskie

Para Młoda

Klaudia i Łukasz

Data Ślubu

09 – czerwca, 2023