Wesele folklorystyczne

Wesele w niecodziennym, staropolskim stylu nie zdarza się zbyt często, dlatego mieliśmy prawdziwą przyjemność stworzyć pamiątkę z tego niesamowitego przyjęcia. W jeden z ostatnich dni maja wybraliśmy się do Żnina, aby towarzyszyć Karinie i Pawłowi w ich uroczystości zaślubin. Było kolorowo, wesoło, a zabawa nie miała końca. Film przenosi nas w magiczny świat tradycji i kultury, z którymi rzadko mamy do czynienia na co dzień. Nasza Młoda Para świętowała razem z bliskimi w otoczeniu malowniczej przyrody oraz dźwięków ludowych melodii.

To prawdziwa podróż w czasie, która pokazuje jak ciekawe i bogate są staropolskie tradycje i zwyczaje. Dzięki nim wesele Kariny i Pawła było wyjątkowe i z pewnością zostanie w naszej pamięci na długi czas. Zachwyciły nas zwłaszcza niesamowicie barwne stroje inspirowane lokalnym folklorem i dawne tańce. Klimat wesela doskonale podkreślają ozdoby znajdujące się na sali, w tym przepiękne kolorowe polne kwiaty. Nasza Młoda Para kultywuje zwyczaje, do których miłość zaszczepili w nich rodzice. Stanowią wspaniały przykład tego, że młodość i tradycja wcale nie muszą się wykluczać.

Z filmu emanuje dobra energia, radość i pozytywne emocje. Wybrana przez nas muzyka idealnie komponuje się z charakterem przyjęcia. Nie zabrakło też ujęć tradycyjnych instrumentów muzycznych, takich jak skrzypce, które dopełniają atmosferę zabawy. Zaproszeni goście doskonale bawili się na parkiecie. Nasza Para Młoda wybrała świetne miejsce na wesele, a sala z kominkiem zapewniła niesamowity klimat.

Miejsce

Żnin

Para Młoda

Karina i Paweł

Data Ślubu

28- maj, 2022