Jesienne wesele

Jesień to zdecydowanie nasza ulubiona pora na filmowanie. Uwielbiamy miękkie i plastyczne światło, które zapewnia niesamowite efekty wizualne i sprawia, że tworzone przez nas filmy są jeszcze bardziej klimatyczne. Pewnego jesiennego, wrześniowego dnia ruszyliśmy do Piotrkowa Trybunalskiego na ślub oraz wesele Sary i Jakuba. Przywitała nas ciepła, słoneczna pogoda, dzięki której udało się uwiecznić zapadające w pamięć kadry. Nasza Para Młoda to niezwykle sympatyczni ludzie, prawdziwi romantycy, od których bije spokój i uczucie trwające już 8 lat.

O tym, że Sara i Jakub również lubią jesienne klimaty przekonaliśmy się podczas wyjątkowego spaceru po dyniowym polu. Spadające liście i złociste drzewa stworzyły niesamowite tło. Całości dopełnił powiewający welon i pocałunki w promieniach zachodzącego słońca.

Zależało nam na tym, aby film weselny jak najlepiej odzwierciedlał charakter Pary Młodej. Emanuje z niego spokój i głębokie uczucie, które łączy nie tylko Sarę i Jakuba, ale całą rodzinę. Wzruszający moment błogosławieństwa, wspomnienia na temat początków związku i historie ślubu mamy oraz babci to akcenty, które szczególnie lubimy wplatać do naszych produkcji. Elegancka, a jednocześnie nastrojowa sala weselna doskonale wpisywała się w klimat uroczystości. Zadbaliśmy o każdy detal, dlatego tłem spokojnych kadrów jest przyjemna, romantyczna muzyka. Jesteśmy przekonani, że stworzony przez nas film będzie wyjątkową pamiątką, przywołującą niesamowite uczucia, jakie towarzyszą najważniejszemu dniu w życiu Młodej Pary.

Miejsce

Piotrków Trybunalski

Para Młoda

Sandra i Patryk

Data Ślubu

18 – wrzesień, 2021