Wesele w stylu glamour

Błysk, elegancja i perfekcyjnie dopracowane detale to kwintesencja wesela Agnieszki i Daniela. Elementy w stylu glamour doskonale prezentują się na filmie, zapewniając niesamowite efekty świetlne. Młoda Para celebrowała swój wielki dzień w prawdziwie olśniewającym i wytwornym wydaniu. Duże wrażenie wywarła na nas pięknie udekorowana sala weselna. Dbałość o detale było tu widać na każdym kroku. Wesele odbyło się w eleganckim i szykownym miejscu, które uchwyciliśmy również z góry, przy wykorzystaniu drona.

Prawdziwą perełką są jednak kadry z pleneru. Sporo czasu zajęło nam znalezienie odpowiedniego miejsca, ale było warto! Nieco egzotyczny plener znajduje się w okolicach Wrocławia i zachwyca swoim surowym, dzikim, a jednocześnie naturalnym pięknem. Tutaj nie mogło odbyć się bez drona, którym wyłapaliśmy romantyczne momenty na tle niesamowitych skał. Nasza Młoda Para doskonale czuła się podczas nagrań w tym miejscu, mogąc pozwolić sobie na nieskrępowane okazywanie uczuć i pełną swobodę. Wybraliśmy też idealną porę, tuż przed zachodem słońca, dzięki czemu udało się uzyskać ciepłe, miękkie światło.

Dopełnieniem całości były zimne ognie, które zapalone wieczorem stworzyły niesamowity klimat. Motywem przewodnim filmu jest miłość widoczna nie tylko na twarzach młodej pary, ale również na twarzach gości. Udało się nam uchwycić zakochane spojrzenia, pocałunki i radość z bycia tu i teraz. Przepiękna oprawa wesela sprawiła, że uroczystość była perfekcyjna w każdym calu.

 

Miejsce

Wrocław

Para Młoda

Agnieszka i Daniel

Data Ślubu

24 – lipiec, 2021