Baśniowa historia miłosna

1 sierpnia 2020 roku to dzień, w którym Magda i Daniel postanowili wejść na wspólną drogę życia. Rozpoczęli ją w prawdziwie baśniowym stylu, co udało się nam uchwycić na wielu kadrach. W ten ciepły, letni dzień udaliśmy się do Łomży, aby stworzyć pamiątkę z wesela naszej wspaniałej Pary Młodej. Opowieść rozpoczyna piękny wiersz Wisławy Szymborskiej, którego przesłanie przyświecało Magdzie i Danielowi tego dnia. Chcieli przeżyć swój ślub w 100%, najlepiej jak to możliwe.

Nasza para to uśmiechnięci ludzie, pełni radości życia. Baśniowy klimat filmu udało się uzyskać m.in. dzięki zachwycającemu światłu. To magiczny świat Magdy i Daniela, w którym czas wydaje się zwalniać, a ich miłość rozkwita w kolejnych scenach. Widzowie mogą przenieść się w niezwykłą opowieść o prawdziwym uczuciu jak z bajki, które łączący parę. Wszystko to w otoczeniu zjawiskowej natury. Uwielbiamy ujęcia z drona z widokiem na zakochanych, przytulających się w klimatycznej altance pośród drzew. Wydają się być w nich ukryci przed całym światem, z dala od rzeczywistości. Ta opowieść zdecydowanie kończy się happy endem.

Las oświetlony ciepłymi promieniami zachodzącego słońca prezentuje się naprawdę magicznie, a jednocześnie tajemniczo. Subtelna suknia Pani Młodej znakomicie wpisuje się w ten klimat. Uchwyciliśmy też urocze chwile tańca na łące. Muzyka podkreśla romantyczny nastrój i przywołuje uczucie magii, które unosi się w powietrzu. Tego dnia wyjątkowe miejsce weselnego przyjęcia, czyli Skansen Kurpiowski zostało oświetlone wspaniałym pokazem laserów firmy RVoice, co stanowiło wisienkę na torcie.

Miejsce

Łomża, Nowogród

Para Młoda

Magdalena i Daniel

Data Ślubu

01 – sierpień, 2020