Wesele Polsko-Latynoskie

14 maja 2023 roku to pamiętna data dla Manueli i Krzysztofa. Zostaliśmy zaproszeni do Warszawy, a dokładnie do pięknego Pałacu Czosnowskich w celu realizacji filmu ze ślubu i wesela. Na polsko-latynoskim przyjęciu nie zabrakło fajerwerków. Pokaz sztucznych ogni zrobił wrażenie na wszystkich gościach. Uchwyciliśmy kamerą kulminacyjny moment ich rozproszenia na niebie. Integracja gości ze strony Pani Młodej i Pana Młodego przebiegła błyskawicznie. Wszyscy tanecznym krokiem weszli na parkiet.

Pierwszy taniec Manueli i Krzysztofa w ciężkim dymie to ujęcia, z których jesteśmy szczególnie dumni. Skupiliśmy się na momentach, gdy Młoda Para patrzy sobie w oczy, w ten sposób wyznając miłość. Latynoska muzyka, w połączeniu z polskimi hitami to dwa gatunki, które królowały na parkiecie. Uchwyciliśmy szpaler z zimnych ogni, liczne toasty za szczęście małżonków oraz przemowy zaproszonych gości. Każdy miał szansę powiedzieć kilka słów, co oczywiście nie umknęło naszej uwadze.

Wesele Manueli i Krzysztofa w Pałacu Czosnowskich jest dowodem na to, że miłość nie zna ograniczeń geograficznych i żadna odległość nie jest w stanie jej pokonać. Filmowanie tego wesela było dla nas czystą przyjemnością. Para Młoda i zaproszeni gości tak wspaniale się bawili, że praktycznie nie zauważali naszej obecności. Nakręciliśmy autentyczne uśmiechy, łzy radości i szczere reakcje. Oglądając ten materiał, Manuela i Krzysztof mogą jeszcze raz poczuć atmosferę wesela i przypomnieć sobie najpiękniejszy dzień w ich życiu.

Miejsce

Warszawa (Pałac Czosnowskich)

Para Młoda

Maria Manuela i Krzysztof

Data Ślubu

14 – maj, 2023