Wesele w wyluzowanym stylu

07 października 2023 roku to pamiętna data dla Aleksandry i Tomasza. Po sfilmowaniu przygotowań i ceremonii, pojechaliśmy do eleganckiej sali bankietowej Apart w Zamościu, aby dalej realizować film ze ślubu i wesela. Było to najbardziej wyluzowane wesele, na którym byliśmy! Panna Młoda, Aleksandra, aktywnie działa w drużynie badmintona, więc na przyjęciu pojawili się nie tylko przyjaciele z kortu, ale także bukiety przyozdobione złotymi lotkami i szpaler z paletek. Wyzwaniem była realizcja ujęć z zimnymi ogniami, ponieważ całą noc kropił deszcz. Nie ma jednak dla nas rzeczy niemożliwych! Podaliśmy Parze Młodej naszą niezawodną, przezroczystą parasolkę, a część gości ustawiła się pod daszkiem. Uchwyciliśmy kamerą również fenomenalny występ taneczny przyjaciół Nowożeńców i dużo uśmiechu i zabawy!

Pierwszy taniec Aleksandry i Tomasza składał się z kilku, połączonych ze sobą piosenek, co zachwyciło gości i od razu wyzwoliło w nich pozytywną energię! Dzięki użyciu trzech kamer, skupiliśmy nie tlyko na Młodej Parze, ale również na pozytywnej reakcji podziwiających.

Wesele Aleksandry i Tomasza w Sali Bankietowej Apart jest dowodem na to, że wesele może być totalnie bezstresowe i stanowić świetną imprezę również dla Pary Młodej. Filmowanie tego wesela było dla nas wspaniałą zabawą. Para Młoda i zaproszeni goście tak wspaniale się bawili, że praktycznie nie zauważali naszej obecności. Nakręciliśmy autentyczne uśmiechy, łzy radości i szczere reakcje. Oglądając ten materiał, Aleksandra i Tomasz mogą jeszcze raz poczuć atmosferę wesela i przypomnieć sobie najpiękniejszy dzień w ich życiu.

Miejsce

Zamość (Sala weselna Apart)

Para Młoda

Aleksandra i Tomasz

Data Ślubu

10 – październik, 2023