Wesele w Starej Szwajcarii

15 lipca 2023 roku to dzień, który Joanna i Dawid zapamiętają na zawsze. Huczne wesele odbyło się w Gliwicach w sali Stara Szwajcaria, która ma bogatą, przedwojenną historię. Każdy szczegół ceremonii był dopięty na ostatni guzik, dlatego filmowanie Pary Młodej i gości weselnych było dla nas czystą przyjemnością. Joanna i Dawid to miłośnicy gór. Połączyła ich miłość i pasja zdobywania szczytów. Dawid oświadczył się Joannie w miejscowości Zermatt, w której znajduje się góra Matterhorn, czyli najwyższy szczyt Szwajcarii. Zaręczyny odbyły się 4 lutego.

W trakcie filmowania wesela skupiliśmy się na wszystkich gościach, także tych z zagranicy. Uchwyciliśmy widowiskowy moment tańczenia poloneza, huczne toasty i doskonałą zabawę na parkiecie. Na filmie nie zabrakło założycieli rodziny, czyli kochanych babć i dziadków, którzy okazali się królami tańca. Przedstawiliśmy moment zakładania pierścionków jako symboliczny gest, potwierdzający rozpoczęcie nowej drogi życia Pary Młodej.

Na teledysku musiały znaleźć się również zabawy integracyjne i tańce z akcesoriami. Impreza z każdą godziną się rozkręcała, a my skupiliśmy się na filmowaniu najlepszych ujęć. Naszych produkcji nie można nazwać zwykłymi filmami z wesela. To prawdziwe pamiątki, po które można sięgać za każdym razem, gdy tylko przyjdzie na to ochota. W teledysku Joanny i Dawida pokazujemy niesamowitą atmosferę Starej Szwajcarii oraz miłość i pozytywną energię Państwa Młodych. Możliwość spędzenia z Wami tego ważnego dnia była dla nas prawdziwą radością.

Miejsce

Gliwice

Para Młoda

Joanna i Dawid

Data Ślubu

15 – lipca, 2023